• firma-logo

    Strona:Luxon

    Dane strony

    Miejscowość: Krępice Ulica i numer: ul. Kwiatowa 45 Województwo: Dolnośląskie Tel: 505 383 653 Adres emial: biuro@luxon.pl WWW: luxon.pl

    Luxon to nowoczesna firma zajmująca się oświetleniem. Są jednym z najszybciej rozwijających się producentów w Europie. Mają na swoim koncie wiele realizacji wykonanych dla światowych koncernów i przedsiębiorstw. Dla przykładu, w ich ofercie znaleźć można inteligentne sterowanie ś...

Stron dodanych: 586, Kategorii: 18
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

  • Województwo: Małopolskie
  • WWW: impla.com.pl

Wiele osób na samo słowo "stomatologia" ma negatywne skojarzenia. Nie ma jednak w tym gronie pacjentów naszego gabinetu stomatologicznego. Dokładamy bowiem wszelkich starań, by każda wizyta u nas była komfortowa i bezstresowa.

Również dlatego do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy m. in. klimatyzowane gabinety, bezpłatny dostęp do Internetu (WiFi) czy telewizję. I najważniejsze - proponujemy bardzo szeroki wachlarz usług: implantologię, stomatologię zachowawczą wraz z endodoncją, stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną i protetykę stomatologiczną. Jeśli więc uskarżają się Państwo na jakiekolwiek problemy z zębami, nasz gabinet stomatologiczny jest właśnie dla Państwa.

Niezwykle pozytywne opinie pacjentów, którzy już nam zaufali, mówią same za siebie. A obiecujemy, że będziemy coraz lepsi.

Nazwa strony: Impla Dental Clinic

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Impla Dental Clinic