• firma-logo

  Strona:Luxon

  Dane strony

  Miejscowość: Krępice Ulica i numer: ul. Kwiatowa 45 Województwo: Dolnośląskie Tel: 505 383 653 Adres emial: biuro@luxon.pl WWW: luxon.pl

  Luxon to nowoczesna firma zajmująca się oświetleniem. Są jednym z najszybciej rozwijających się producentów w Europie. Mają na swoim koncie wiele realizacji wykonanych dla światowych koncernów i przedsiębiorstw. Dla przykładu, w ich ofercie znaleźć można inteligentne sterowanie ś...

Stron dodanych: 586, Kategorii: 18
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Tel: 0748163700
 • WWW: torsystem.com.pl

Profesjonalna firma z Dolnego Śląska oferuje najwyższej jakości bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe. Torsystem zapewnia najlepsze rozwiązania dla wielu odnóg przemysłu. Firma działa na polskim rynku nieprzerwanie od roku 2000. Niemal 20-letnie doświadczenie pozwoliło na zyskanie dużego grona odbiorców.
Torsystem, od wielu lat jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem niemieckiej marki Butzbach.

W skład oferty firmy wchodzą głównie bramy przemysłowe. Różnorodność pozwala działać firmie na szerokim polu. Najbardziej popularne typy bram, jakie oferuje Torsystem, to bramy przesuwne, rolowane, spiralne, harmonijkowe oraz szybkobieżne. Poza tym, firma zapewnia rozwiązania dla bardziej wymagających miejsc - oferta obejmuje więc bramy wielkogabarytowe oraz hangarowe.
Niektóre z bram dostosowane są do konkretnych warunków i temperatur - dzięki temu, możliwe jest zaopatrzenie się w bramy przeciwpożarowe oraz te, które przeznaczone są do mroźni i chłodni.

Bramy przemysłowe, jakie oferuje firma Torsystem, cieszą się wysoką jakością, wytrzymałością i możliwością długiej eksploatacji. Dodatkowo, produkty są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych i czynników mechanicznych. Bramy posiadają idealne właściwości izolacyjne, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy.

Firma oferuje również rampy przeładunkowe oraz uszczelnienia mechaniczne i pneumatyczne. W skład usług wchodzi także serwis, konserwacja i naprawa urządzeń. Torsystem oferuje pomoc serwisową nie tylko swoich produktów, ale również bram innych producentów.

Nazwa strony: Torsystem

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Torsystem